درباره ما – About Us | سیبا سازه

درباره سیبا سازه بیشتر بدانید

سیبا سازه تولید کننده انواع کانکس ، کانتینر و انواع سازه های چادری پیش ساخته با بهره وری از نیروی کار مجرب و متعهد و منابع داخلی و همچنین با استفاده از دانش و فناوری روز دنیا و چندین سال تجربه در زمینه تولید انواع کانکس ویلایی، مسکونی، اداری، کارگاهی، فروشگاهی، نگهبانی، کانکس های ساندویچ پانل در ابعاد متفاوت و خرید و فروش کانکس های دست دوم و کارکرده فعالیت مینماید. بیشتر متریال بکار رفته در کانکس و کانتینر ها و همچنین سازه های عظیم چادری تولید شده از بروزترین و بهترین متریال در سطح دنیا میباشند و گروه صنعتی سیبا سازه خود را متعهد میداند با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تمامی سفارشات را در اسرع وقت به دست مشتریان برساند.

از پرفروش ترین محصولات تولید شده توسط سیبا سازه، تولید و عرضه انواع کانکس شامل کانکس نگهبانی، کارگاهی، فروشگاهی و اداری میباشند که با مرغوب ترین مواد و مصالح توسط گروه سیبا سازه تولید و بفروش میرسند. همچنین انواع کانتینرهای تولیدی سیبا شامل کانتینر یخچال دار، عایق بندی شده، حرارتی و غیره بوده، همگی با بهره گیری از متخصصین مجرب تولید و عرضه میشوند. جهت رضایتمندی مشتریان راه اندازی تیم پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش به خریداران کانکس نیز در جهت اهداف ویژه سیبا سازه در گروه صنعتی سیبا سازه میباشد. این راه همچنان ادامه داشته و نظرها و پیشنهادهای شما عزیزان به عنوان راهکاری، روشن کننده مسیر برای ما بوده و تقاضا داریم همچون گذشته با نظرات خود این گروه بزرگ صنعتی را در این مسیر راهنمائی فرمائید.

یکی دیگر از تولیدات گروه صنعتی سیبا سازه تولید انواع سازه های چادری میباشد که شامل انواع آلاچیق های چادری، پارکینگ چادری، سالن و سوله های چادری و همچنین انواع سقف های چادری بوده که با تجربه سال ها تولید و عرضه این سازه ها مفتخر است عنوان یکی بزرگترین تولید کنندگان این محصولات در کشور را به یدک بکشد. در این راستا گروه سیبا سازه در تلاش است با کمک مهندسین مجرب خود و با بهره‌گیری از ویژگی‌ های منحصر به فرد سازه‌ های پارچه ای کششی و چادری، خلق این آثار را هنرمندانه پیش برده و این هنر زیبا را به سطح شهرها آورده و به مشتریان گرامی خود عرضه نماید.

تماس بگیرید